Mieszkanie na wynajem 120,00 m²

Warszawa, Wola, Ogrodowa

Symbol oferty: MW-84807
Cena
7 500
cena za m2
62,50 zł/m²
Powierzchnia
120,00 m²
Piętro
10p

Szczegóły oferty

Symbol oferty MW-84807
Powierzchnia 120,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 2,00 m²
Liczba pokoi 3
Rodzaj budynku nowe budownictwo
Technologia budowlana nowa cegła
Kaucja zabezp. 15000
Standard
Opłaty w czynszu woda, prąd, gaz, CO
Opłaty wg liczników woda, prąd, CO
Liczba pięter w budynku 10
Garaż garaż
Stan lokalu komfortowy
Typ kaucji dwumiesięczna
Okna nowe drewniane
Balkon mały
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2004
Widok panorama miasta
Woda tak - miejska
Dojazd asfalt
Ogrzewanie miejskie
Winda tak
Usytuowanie dwustronne
Drzwi antywłamaniowe tak
Piętro 10p
Wojciech Leszczyński

602 612 210

Opis

Luksusowe mieszkanie zaprojektowane i wyposażone przez najbardziej znanego i cenionego architekta z kręgów warszawskiej elity biznesowo - artystycznej. 

Obszerny lokal składa się z :

Mieszkanie 120m2  w Centrum, w pełni umeblowane i wyposażone, nowoczesne, salon, kuchnia, 2 sypialnie, 2 garderoby, 2 łazienki, garaż, budynek chroniony, ciche z widokiem na panoramę Warszawy

Lokal w dystansie spacerowym do dwóch stacji 2 linii metra pomiędzy stacjami metra ONZ i Rondo Daszyńskiego, 
Nowego centrum handlowo - rozrywkowego Fabryka Norblina i Browary Warszawskie,

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej mieszkań/domów/ budynków
www.swiadectwoenergetyczne.org
 

 

Certyfikat energetyczny

Lokalizacja