Lista ofert

12 000 zł
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Królikarnia, Pod Skocznią
Warszawa, Mokotów, Królikarnia, Pod Skocznią
Powierzchnia: 148,00 m2
Cena/m2: 81,08 zł
Pokoje: 4 pokoje
MW-86099

Notatnik
6 651 216 zł
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Centrum, Grzybowska
Warszawa, Centrum, Grzybowska
Powierzchnia: 150,48 m2
Cena/m2: 44 200,00 zł
Pokoje: 4 pokoje
MS-86081

Notatnik
12 500 zł
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Prosta
Warszawa, Wola, Prosta
Powierzchnia: 77,00 m2
Cena/m2: 162,34 zł
Pokoje: 4 pokoje
MW-86033

Notatnik
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Koszykowa
Warszawa, Śródmieście, Koszykowa
Powierzchnia: 85,30 m2
Cena/m2: 58,62 zł
Pokoje: 3 pokoje
MW-86009

Notatnik
5 000 zł
lokal na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Koszykowa
Warszawa, Śródmieście, Koszykowa
Powierzchnia: 85,30 m2
Cena/m2: 58,62 zł
Pokoje: 3 pokoje
LW-86008

Notatnik
1 870 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Koszykowa
Warszawa, Śródmieście, Koszykowa
Powierzchnia: 85,30 m2
Cena/m2: 21 922,63 zł
Pokoje: 3 pokoje
MS-86005

Notatnik
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Świętokrzyska
Warszawa, Śródmieście, Świętokrzyska
Powierzchnia: 27,60 m2
Cena/m2: 27 000,00 zł
Pokoje: 1 pokój
MS-85999

Notatnik
25 000 zł
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Prosta
Warszawa, Wola, Prosta
Powierzchnia: 125,00 m2
Cena/m2: 200,00 zł
Pokoje: 5 pokoi
MW-85998

Notatnik

rozumiem